Partnerzy OfficeSpot

 • Grupa Doradcza InfoConsulting Sp. z o.o. specjalizuje się w doradztwie informatycznym. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty firmy. Metodyka ta jest efektem posiadanej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia zdobytego przez konsultantów firmy podczas wdrożeń systemów informatycznych w przedsiębiorstwach przemysłowych.
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Dorota Czura Kalinowska świadczy pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym również przygotowanie i opiniowanie umów założycielskich podmiotu gospodarczego, postępowanie rejestracyjne, bieżącą obsługę, także analizę projektowanych, jak i zawieranych juz umów w kontekście ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.
 • M3M Group – Kompleksowy dostawca gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością – komandytowych – akcyjnych oraz najważniejszych usług około biznesowych. Rozpocznij swój biznes już dziś!
 • Kancelaria Acta Vera świadczy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w szczególności zaś prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, handlowego oraz prawa własności intelektualnej. Nadto wyspecjalizowany pion prawników prowadzi sprawy karne i administracyjnoprawne.
 • ASTEK Polska oferuje usługi w zakresie IT dla wiodących firm sektora telekomunikacyjnego, finansowego, ubezpieczeniowego, transportu, hi-tech i utilities.
 • Firma LT glass zajmuje się systemami szkła profilowego LINIT produkowanego przez Glasfabrik Lamberts GmbH&Co KG. Przy wykorzystaniu profesjonalnej wiedzy na temat szkła oraz rozwiązań szklano – aluminiowych proponujemy architektom i inwestorom nowoczesne i energooszczędne rozwiązania przeszkleń z wykorzystaniem szkła profilowego.
 • Active Communications International, Inc. (ACI) is a leader in conference planning and production. With offices in Chicago, London, Portland, Poznań and Milwaukee, we produce world-class events focusing on areas of most relevance to our served industry sectors. We are dedicated to deliver high-quality, informative and value added strategic business conferences where audience members, speakers, and sponsors can transform their business, develop key industry contacts and walk away with new resources.
 • GreenChem jest producentem AdBlue, płynu który za pomocą technologii SCR redukuje emisje wytwarzanych przez silniki diesela szkodliwych dla środowiska substancji. GreenChem dba o naszą przyszłość i czyste środowisko.
 • Ecotech Polska Sp. z o.o. oferuje innowacyjne rozwiązanie opatentowane w UE i USA dla wszystkich potrzebujących efektywnego i taniego sposobu unieszkodliwienia/odzysku odpadów niebezpiecznych zawierających: metale ciężkie, węglowodory ropopochodne czy zw. chlorowcoorganiczne (przemysł metalurgiczny, rafineryjny, chemiczny, zakłady termicznej przeróbki odpadów, składowiska odpadów).
 • REKLAMA – Grażyna i Mirek Błoch zajmuje się tworzeniem reklamy wizualnej od 1993 r.
  Oferujemy projekty i wykonawstwo w zakresie:
  – plansze i tablice reklamowe
  – banery i roll-upy reklamowe
  – kasetony podświetlane
  – napisy przestrzenne 3D
  – grafika na samochodach
  – reklama i eksponaty targowe
  – komputerowe cięcie liter i znaków
  – wizytówki, pieczątki, ulotki itp.
 • Rynek 29 Art&Work to firma partnerska świadcząca usługi wynajmu sal spotkań/sal konferencyjnych, biurka na wyłączność / coworkingu oraz biur wirtualnych na terenie Krakowa.
 • Zanzi Resort usytuowany jest nad brzegiem Oceanu Indyjskiego. Oferuje luksusowe wille z panoramicznym widokiem na ocean. Indywidualnie urządzone wille zdobią oryginalne dzieła sztuki, a z każdej z nich podziwiać można widoki na prywatny basen i plażę.
 • BK Akta sp. z o.o. biuro księgowe to zespół ekspertów w dziedzinie księgowości. Swoim doświadczeniem od 15 lat wspierają procesy zarządcze w wielkopolskich firmach. Obszarem działania jest przede wszystkim miasto Poznań i gminy powiatu poznańskiego.
  BK Akta oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkowo-finansową przedsiębiorstwom już funkcjonującym w obrocie gospodarczym oraz doradza i uczestniczy w procesie tworzenia nowych firm.
 • Biuro rachunkowe EKONOMIK s.c. prowadzi działalność gospodarczą od 1999 roku. Oferują fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych.
 • Firma TGITS specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie analizując szczegółowo jego potrzeby.
 • Inotel dostarcza wysokiej jakości usługi takie jak szybki internet, telewizja kablowa i tanie połączenia telefoniczne w technologii VoIP po łączach światłowodowych
 • MikoBHP jest firmą kompleksowo zajmująca się obsługą w zakresie bhp, prawa pracy , ochrony przeciwpożarowej oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowej. Oferuje szeroki wachlarz szkoleń bhp, ppoż. i pierwszej pomocy metodami tradycyjnymi jak i na zasadach e – learningu.
 • Firma Tempus oferuje internet dla firm. W ofercie posiadają internet symetryczny, telefonie stacjonarną oraz VoIP. Szeroka gama usług pozwala na kompleksowe doradztwo dla przedsiębiorstw z każdej branży.
 • HOLI Festival w Poznaniu – jedna z najlepszych imprez na świeżym powietrzu, urozmaicona przez różnorodną muzykę i inne rozrywki. NIE MOŻNA TEGO PRZEGAPIĆ!
Office Spot – Wynajem biur w Poznaniu
ul. Niedziałkowskiego 28, 61-578 Poznań
+48 604 480 980
+48 61 833 02 03
+48 61 830 23 50